Koncert 4 listopada, Tarnowo Podgórne

Zapraszamy na wyjątkowy koncert, który odbędzie się 04 listopada o godz. 18:00 na “Jazzowej Scenie Sezamu” w Tarnowie Podgórnym.

Gminny Ośrodek Kultury SEZAM
Tarnowo Podgórne
Sobota, 4 listopada 2017, godzina 18:00
Bilety: 20 zł Kup bilet

Unobtainum:
Marek Jakubowicz – gitary.
Michał Ruksza – fortepian, syntezatory.

Gościnnie:
Cecylia Matysik-Ignyś – harfa
i… gość specjalny, ale niech to pozostanie niespodzianką.

To będzie unikatowy, muzyczny świat stworzony z dźwięków gitary, fortepianu i harfy, a do tego pełen spontanicznej improwizacji – tak najtrafniej można zapowiedzieć koncert duetu Unobtainum i Cecylii Matysik-Ignyś. W sobotę, 4 listopada artyści zagrają na scenie „Sezamu” w Tarnowie Podgórnym.

Na scenie wystąpią: Marek Jakubowicz (gitara) oraz Michał Ruksza (fortepian, syntezatory) tworzący duet „Unobtainum”, a także gościnnie Cecylia Matysik-Ignyś (harfa). Podczas koncertu będzie można wysłuchać autorskich kompozycji Marka Jakubowicza i Michała Rukszy. Muzycy pozostawią jednak sporo przestrzeni na instrumentalną improwizację. Będzie to unikatowe współbrzmienie poszczególnych instrumentów, swego rodzaju muzyczna komunikacja pomiędzy dźwiękami gitary, fortepianu i harfy. W muzyce, którą zagrają artyści będzie można odnaleźć motywy skandynawskiego jazzu, muzyki świata, najrozmaitszych brzmień, których chętnie słuchają zarówno dorośli jak i dzieci.

Podczas koncertów artyści tworzą unikatowy i niepowtarzalny muzyczny świat. Świat, w którym poprzez muzykę starają się nawiązać dialog zarówno między sobą jak i z tym co w danym momencie ich otacza. Zapraszają do dialogu towarzyszące im i publiczności emocje oraz odczucia. Dzięki spontanicznej improwizacji sprawiają, że ich koncerty są unikatowe, a publiczność uczestniczy w niepowtarzalnym wydarzeniu muzycznym.